شما می توانید در مشاوره اولیه جراحی بزرگ کردن سینه , راجع به انتظاراتی که از نتایج عمل دارید , اعم از اندازه و فرم و همچنین نوع پروتزی که ترجیح می‌دهید استفاده شود , با پزشک و یا کارشناسان مربوطه صحبت کنید . معمولا از دو آیتم برای بزرگ کردن سینه استفاده می شود . شما نیز میتوانید پروتزهای سیلیکونی را انتخاب کنید که سینه را سفت نشان می دهند و استفاده تاز آن سینه را طبیعی تر نشان می دهد، و نیز میتوانید از پروتزهای سالین ( نمکی ) استفاده نمائید که برای گذاشته شدن در سینه جمع می شوند ( یعنی ابتدا جاگذاری شده و آن گاه با آب نمک پر می شوند ) و به همین دلیل برش مورد نیاز برای جایگذاری آن ها کوچکتر است و کمتر دیده می شود . هر دو مدل پروتز مزایا و معایب خویش را دارند , اطمینان خاطر می دهیم ما فقط از محصولاتی با بالاترین کیفیت استفاده می کنیم.

اغلب بیماران , بعد از انجام عمل بزرگ شدن سینه , به صورت میانگین یک یا دو روز در بیمارستان استراحت می کنند . عمل جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می گردد , به‌این معنا که شما در تمام طول عمل که کلاً یک یا دو ساعت طول میکشد در خواب به سر خواهید برد . در زمان مشاوره , جراح درباره‌ی تکنیک‌های مختلف جاگذاری پروتز در سینه با شما صحبت خواهد کرد . گزینه‌های موجود برای این کار عبارتند از ایجاد سوراخ نزدیک زیر بغل , در چین زیر سینه‌ , لبه پایینی، از طرفین سینه , یا این که اطراف هاله ( منطقه‌ای از نوک پستان که تیره‌تر است ) . بعد از آن پروتز زیر بافت طبیعی پستان یا زیر عضلات سینه قرار داده می شود. و وقتی که در جای صحیحش قرار گرفت شکاف ایجاد شده با استفاده از بخیه بسته می گردد .

بعداز جراحی , برای کمک به روند بهبودی و همینطور برای داشتن احساس راحتی , باید از یک سینه‌بند حمایتی مخصوص استفاده نمایید . همینطور برای ادامه روند بهبودی باید مدتی را در منزل استراحت کنید . شما می توانید درخصوص خطرات  تهدید کننده در حین بهبودی در منزل هم با پزشک معالج خود صحبت کنید.

بزرگ کردن سینه‌ها با تزریق چربی

در بزرگ کردن سینه با روش تزریق چربی در سینه , اساساً از لیپوساکشن برای برداشتن چربی از بخش‌هایی از بدن جهت تزریق به سینه استفاده می گردد .

اگر‌چه بزرگ کردن سینه فارغ از عمل جراحی با روش انتقال چربی به اندازه پروتزها طرفدار ندارند اما این روش برای خانم‌هایی که میخواهند سینه‌شان پس از عمل ظاهری طبیعی داشته باشد گزینه قابل قبولی است ; به علاوه تزریق چربی به سینه خطرها احتمالی پروتزها مثل پاره شدن , نشت کردن و جابجا شدن پروتز را هم ندارد .

عموماً متقاضی ها بزرگ کردن سینه زنان لاغر اندام میباشند که به همین خاطر خیلی از خانم‌ها شرایط استفاده از طریق انتقال چربی را ندارند . چون برای بزرگتر کردن سینه بدین روش نیاز به میزان زیادی چربی است که عموماً از ران‌ها , اطراف لگن و شکم برداشته میگردد .

 

اشخاص مطلوب برای استفاده از این روش

انتقال چربی برای کسانی مناسب است که می خواهند فرم سینه خود را با مقدار کمی افزایش حجم اصلاح نمایند . در حالتی‌که شرایط زیر را دارید , روش انتقال چربی برایتان مطلوب نیست :

– بخواهید مقدار سینه را به میزان زیادی افزایش دهید .

– چربی کافی برای انتقال نداشته باشید .

-بخواهید سینه‌هایتان را بالا ببرید .

– بخواهید طی سال بعد صاحب فرزند گردید .

– فقط خواستار بزرگ کردن سینه , بدون لیپوساکشن , باشید .

برای استفاده از این روش می بایست چربی کافی داشته باشید , به همین دلیل این روش برای افراد لاغر اندام مطلوب نیست , و به همین منظور به همگی بیماران پیشنهاد میکنیم که انتظارات معقولی داشته باشند . روش انتقال چربی , به سینه فرم می دهد البته میزان آن را به مقدار قابل توجهی افزایش نمی‌دهد ( که برای این خواسته استفاده از پروتز سفارش میشود ) .

 

اگر واجد شرایط بزرگ کردن سینه با روش انتقال چربی نباشید، می توانید یکی از روش های زیر را انتخاب نمایید:

بزرگ کردن سینه با پروتز

کوچک‌ کردن پستان (ماموپلاستی)

بالا بردن سینه (ماستوپکسی)

کسب اطلاعات لازم درباره ی عمل بینی در مشهد