جراح بینی خوب در مشهد

فهرست مطالب

برای بسیاری از افراد انتخاب جراح بینی خوب در مشهد کار سختی است و با توجه به جراحان زیادی که در زمینه عمل زیبایی بینی فعالیت می کنند دچار سردرگمی می شوند. انتخاب یک جراح بینی خوب ، مهمترین دغدغه متقاضیان عمل بینی در مشهد است زیرا خیلی ها می دانند که میزان مهارت جراح بینی مهم ترین عامل برای کسب یک نتیجه ایده آل است.

 

جراح بینی خوب در مشهد را چطور پیدا کنم؟

تصاویر نمونه عمل ها مهم ترین مدرک برای اثبات میزان تخصص و مهارت جراح بینی است به همین دلیل در مرحله اول باید نمونه کارهای جراح بینی را خوب ببینید و بررسی کنید. برای مشاهده نمونه کارها هم معمولا می توانید هم به صورت مجازی انجام دهید و هم به صورت حضوری.

برای مشاهده نمونه کارهای مجازی می توانید به وب سایت یا صفحه رسمی اینستاگرام جراح بینی موردنظر مراجعه کنید. مشاهده نمونه کارها به صورت حضوری نیز شامل مراجعه به مطب و ملاقات با بیماران قبلی جراح بینی است. بطور کلی روش های انتخاب جراح خوب بینی :

 1. سوال از آشنایان، دوستان و نزدیکان و اقوام خود در مورد جراح بینی خوب.
 2. بررسی کیفیت جراحی با سوال از متقاضیان جراحی بینی که عمل بینی را با یک جراح خاص انجام داده اند.
 3. بررسی اسامی بهترین جراحان بینی و مراجعه حضوری به کلینیک زیبایی یا مطب آنها برای کسب اطلاعات بیشتر.
 4. ترتیب یک جلسه مشاوره حضوری با پزشک قبل از انتخاب آن.
 5. بررسی اهداف و نتایج مورد انتظار خود در جلسه حضوری با جراح متخصص بینی مورد نظر.
 6. بررسی نمونه کارهای جراحی بینی آن جراح.

در جلسه مشاوره تمامی نکات مد نظر خود در ارتباط با فرم بینی را به طور کامل توضیح دهید تا جراح بینی با توجه به ساختار بینی ، اعلام کند که فرم مد نظر بیمار برای بینی مناسب است یا فرم بینی دیگری باعث افزایش زیبایی او می شود.

شما باید در نظر داشته باشید که ویژگی ها و مختصات چهره هر فرد ، منحصر به فرد بوده و بنابراین نتیجه ای که از جراحی بینی حاصل می گردد در هر فردی متفاوت خواهد بود ؛ لذا افراد باید از جراحی بینی ، توقعاتی معقولانه داشته باشند.

 

بهترین جراح بینی خوب در مشهد کیست؟

Good nasal surgeon

بهترین جراح بینی ، فردی است که قبل از عمل زیبایی بینی به خوبی شرایط متقاضی را بررسی کرده و تمام نکات موردنیاز را به او می گوید. انتخاب جراح بینی متخصص و ماهر اهمیت بالایی دارد و بسیاری از متقاضیان به دنبال بهترین جراح بینی در مشهد هستند.

بهترین جراح بینی باید یک سری خصوصیات داشته باشد تا با توجه به آن خصوصیات بتوان میزان توانایی و تسلط آن جراح را بررسی و نسبت به انجام عمل جراحی توسط آن جراح تصمیم گیری کرد. از جمله خصوصیات جراح بینی خوب می توان به میزان تسلط آن جراح ، اخلاق مداری خوب ، علم و دانش آن جراح اشاره کرد.

 

عمل بینی موفق و کسب یک نتیجه ایده آل نیازمند یک جراح بینی خوب و متخصص است. علاوه بر کسب نتیجه ایده آل ،

مهارت جراح بینی در خصوص عدم بروز عوارض نیز تاثیر بسیاری دارد.

 

یک متقاضی جراحی بینی می بایست به بررسی سوابق کاری ، سوابق تحصیلی ، اخلاق کاری ، و نمونه کارهای جراحی بینی توسط آن جراح بینی بپردازد تا بتواند یک تصمیم گیری درستی مبنی بر انتخاب بهترین جراح بینی برای انجام عمل بینی خود انجام دهد.

زمانی که جراح بینی از تخصص و مهارت بالایی برخوردار باشد و اکثریت متقاضیان او از رضایت کامل داشته باشند به او لقب بهترین ، داده می شود.

همچنین جراح بینی باید وجدان کاری داشته و منافع مالی خود را اولویت قرار ندهد در نتیجه اگر متقاضی کاندید مناسبی برای عمل جراحی بینی نیست، میبایست او را منصرف کند.

بهترین جراح بینی در مشهد چه اهدافی را دنبال می کند؟

یک جراح بینی خوب می تواند علاوه بر بهبود مشکلات تنفسی به اصلاح مشکلات ظاهری بینی نیز بپردازد. لازم به ذکر است افرادی که از بیمه تکمیلی برخوردار هستند ، می توانند بخشی از هزینه جراحی درمانی خود را از بیمه دریافت نمایند.

 

برخی دیگر از ویژگی های جراح بینی خوب :

 • توانایی بالا در انجام عمل جراحی بینی
 • برخورداری از علم زیبایی شناسی
 • توانایی تجسم حالت بینی بعد از عمل
 • تمامی اقدامات لازم قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد.
 • پاسخ به تمامی سوالات بیمار در جلسه مشاوره
 • در اولویت قرار دادن سلامت بیمار
 • مشخص کردن تاریخ دقیق جلسات مراجعه بعد از عمل برای بیمار
 • بدست آوردن اطلاعات دقیق از داروهای مصرفی بیمار و سابقه بیماری های او
 • سوال از بیمار درباره حساسیت های غذایی و دارویی او
 • تجویز کلیه آزمایشات مورد نیاز جهت جراحی بینی را برای بیمار
 • اعمال بیشترین تاثیر مطلوب را روی نتیجه جراحی با تخصص و مهارت خود.

 

بهترین جراح بینی در مشهد

دکتر آرش بیرقی طوسی یکی از بهترین جراحان بینی مشهد می باشند که به شکل کاملا تخصصی و علمی و با استفاده از متدهای جراحی زیبایی روز دنیا در زمینه جراحی های زیبایی صورت فعالیت دارند. تخصص، دانش و علم بالای ایشان و همچنین تعهد و وجدان کاری ایشان در زمینه انواع جراحی زیبایی و تلاش ایشان برای بدست آوردن بهترین نتایج ممکن از خصوصیات برجسته ایشان می باشد.