همه چیز درباره جراحی بینی در مشهد

فهرست مطالب

همیشه یکی از دغدغه های اصلی کسانی که می خواهند عمل جراحی بینی در مشهد یا هر شهر دیگری انجام دهند، هزینه های عمل بینی است که آیا می توانند از عهده آن بربیایند و یا چگونه این هزینه ها تقسیم بندی می شود. جدا از بحث هزینه ها کوچک کردن بینی و اصطلاحا بینی عروسکی هم برای برخی از مراجعه کنندگان مهم است. امروز می خواهیم بصورت کامل در مورد همه ی این موارد با شما صحبت کنیم تا اطلاعات کاملی در این زمینه داشته باشید.

جراحی بینی در مشهد

درباره جراحی بینی در مشهد حقیقت این است که شهر مشهد با توجه به داشتن بهترین جراحان زیبایی و پلاستیک از بهترین شهرهایی است که مراجعه کنندگان برای عمل جراحی بینی خود به آن سفر می کنند. معمولا هزینه های جراحی بینی در مشهد از تهران پایین تر است. قبل از عمل بینی شما باید در مورد مسائلی مثل هزینه عملی بینی، کوچک کردن بینی و بینی عروسکی بدانید تا انتخاب های بهتری در طول این مسیر داشته باشید.

هزینه عمل بینی

اگر بخواهیم به هزینه جراحی بینی در مشهد اشاره کنیم باید بگوییم که عوامل مختلفی در این زمینه تاثیرگذار هستند که حتما باید به آن توجه کنید! عواملی که در این زمینه موثر هستند را به صورت خلاصه با هم بررسی خواهیم کرد:

 • میزان تخصص جراح: یک جراح بینی با توجه میزان تخصص خود در این زمینه هزینه را به شما اعلام می کند.
 • میزان تجربه و مهارت: تجربه و مهارت از مهم ترین فاکتورهای هزینه عمل بینی است که باید به آن توجه داشته باشید.
 • نوع بینی: برخی از جراحان به علت سخت تر بودن هزینه عمل بنی گوشتی از استخوانی در هزینه تمام شده تفاوت قائل هستند.
 • مکان جراحی: استفاده از بیمارستان ها و مطب های خصوصی با توجه به تجهیزاتشان هزینه بالاتری نسبت به بیمارستان های عمومی دارد که در هزینه جراحی باعث ایجاد تفاوت می شود.
 • مراقبت های بعد از عمل و ویزیت ها: در مراقبت های بعد از عملمیزان مراقبت های پزشکی برای شما و تعداد ویزیت هایی که باید بروید در قیمت جراحی بینی در مشهد می تواند تاثیرگذار باشد.
 • و …

عواملی که در مورد آن ها صحبت کردیم، بیشترین میزان تاثیر را در هزینه عمل بینی در مشهد و دیگر شهرها دارند. در ادامه می خواهیم در مورد کوچک کردن بینی بیشتر صحبت کنیم.

عمل جراحی بینی مشهد
برای نمونه های بیشتر در اینستاگرام بر روی عکس کلیک کنید…

کوچک کردن بینی

کوچک کردن بینی معمولا هدف اصلی اکثر مراجعه کنندگان است که برای عمل جراحی بینی در مشهد به جراح متخصص و ماهر مراجعه می کنند. اگر می خواهید بدانید که اتفاق چگونه می افتد با ما همراه باشید.

معمولا در جراحی بینی در مشهد یا دیگر شهرها، جراح با توجه به نوع بینی و هدف مراجعه کننده در استخوان شکافی ایجاد می کند تا شکل دلخواه را به آن بدهد و یا در بینی های گوشتی، غضروف را تقویت می کنند تا فرم دلخواه را به بینی بدهند.  این کار نیاز به مهارت و تجربه بسیار زیادی دارد اما سوال مهمی که مطرح می شود این است که عمل جراحی بینی در مشهد چه قدر می تواند تاثیرگذار باشد؟

میزان تاثیر عمل جراحی بینی در مشهد

میزان تاثیر عمل جراحی بینی در مشهد

درباره جراحی بینی در مشهد همانطور که بالاتر اشاره کردیم در مشهد بهترین جراحان بینی حضور دارند به همین علت میزان اثربخشی بالا می رود. در حقیقت میزان اثر بخشی عمل بینی را جراح بینی مشخص می کند.

یکی دیگر از مسائلی که در میزان اثرگذاری جراحی بینی در مشهد و دیگر شهرها مهم است این است که شما حتما با جراحتان قبل از عمل به یک هدف واحد رسیده باشید. هدف مشترک شما و جراح و دانستن جرئیات در مورد آن می تواند در میزان اثرگذاری عمل بینی تاثیر زیادی داشته باشد.

نکته ی بسیار مهمی که باید در جراحی بینی حتما به آن توجه داشته باشید، دائمی بودن نتیجه آن است. شما باید زمانی عمل جراحی بینی را انجام دهید که به سن بلوغ رسیده باشید و رشد شما تمام شده باشد. این سن در خانم ها 15 تا 16 سال و در آقایان 17 تا 18 سال است. اگر می خواهید که دچار عوارض جراحی بینی در مشهد یا دیگر شهرها نشوید حتما بعد از این سن عمل بینی را انجام دهید.

بینی عروسکی

بینی عروسکی اصطلاحی است که این روزها در بین مراجعه کنندگان برای عمل بینی زیاد استفاده می شود اما کمتر کسی از آن خبر دارد. اگر قصد جراحی بینی در مشهد یا دیگر شهرها دارید و می خواهید که یک بینی عروسکی داشته باشید، حتما این راهنما را مطالعه کنید.

برای این که زیبایی فرد زیاد شود معمولا باید زاویه بین لب و بینی او بین 90 تا 105 درجه باشد. در حقیقت فرقی که برای یک عمل بینی طبیعی و عروسکی وجود دارد، مربوط به همین زاویه است. برای این که در این زمینه بیشتر بدانید باید به شما بگوییم که بینی عروسکی معمولا زاویه ی 105 درجه ای دارد.

اگر در مورد بینی خوکی هم شنیده باشید باید به شما بگوییم که زاویه بیش از 105 درجه را بینی خوکی می گویند که برخی از این افراد این نوع بینی را برای خود ترجیح می دهند.

برنامه ریزی برای عمل جراحی بینی

برنامه ریزی برای عمل جراحی بینی یک فرآیند مهم درباره جراحی بینی در مشهد می باشد که باید از آن اطلاع کافی داشته باشید. در برنامه ریزی برای جراحی بینی یک جراح حرفه ای در مورد موارد زیر برنامه ریزی می کند:

 • نحوه جراحی بینی با توجه به نوع بینی
 • روش های بیهوشی بیمار
 • مراقبت های بعد از عمل
 • وسایل مورد نیاز برای عمل
 • مکان عمل
 • و …

شما می توانید در این فرآیند به جراحتان کمک کنید تا یک عمل جراحی بینی در مشهد موفقی داشته باشید.

ترمیم بینی پس از عمل جراحی بینی در مشهد

ترمیم بینی پس از عمل یکی از مشکلات شایع علی رغم تلاش های پزشکان، نارضایتی مراجعه کنندگان از عمل خود بعد از جراحی هستند که برای آن معمولا چند راه پیشنهادی وجود دارد. شما باید تا یک سال صبر کنید تا نتایج عمل بینی کاملا ملموس شود، بعد از آن اگر هنوز به هدف خود نرسیده باشید، می توانید از راه های جراحی ترمیمی و اصلاحی بینی استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید. این کار نیاز به مشورت با یک پزشک متخصص دارد تا شما را راهنمایی کند.

در خواست مشاوره جراحی بینی