عمل پرطرفدار جراحی بینی در مشهد

فهرست مطالب

عمل بینی به دلایل مشکلات بینی یا برای زیبایی ظاهری انجام می شود. عمل پرطرفدار جراحی بینی در مشهد که توسط متخصصان با تجربه انجام می شود. جراحی بینی در نوع مختلف و با رعایت نکات قبل و بعد از عمل، با هزینه مناسب در مشهد انجام می شود.

عمل پرطرفدار جراحی بینی در مشهد

در ایران جراحی بینی در مشهد، تهران و شیراز بیشترین آمار را دارد. امروزه اکثر مردم به دنبال زیبایی بیشتر انواع عمل های زیبایی بخصوص عمل زیبایی بینی انجام می دهند. عمل جراحی بینی در مشهد جزو عمل های پرطرفدار در این شهر است و بیشتر مردم برای سایر مشکلات بینی مانند انحراف بینی، مشکل تنفسی و زیبایی جراحی بینی انجام می دهند که اگر توسط متخصصی با تجربه انجام دهند، علاوه بر زیبایی مشکلات دیگر هم از بین می رود.

جراحی بینی در مشهد بسیار بیشتر از عمل های زیبایی دیگر انجام می شود و به دلیل اینکه مراکز درمانی مجهز و پزشکان متخصص بسیاری دارد، شهر بسیار مناسبی برای انجام انواع عمل های پزشکی به خصوص جراحی زیبایی است. بسیاری از افراد برای عمل جراحی بینی از شهرهای دیگر برای انجام این عمل به مشهد آمده اند.

انتخاب جراح مناسب برای انجام عمل جراحی بینی در مشهد

انتخاب بهترین جراح برای عمل جراحی بینی در مشهد امری بسیار مهم و وابسته به شرایطی است. از آنجا که اکثر مردم می خواهند عمل زیبایی بینی را با هزینه کمتری یا به صورت اقساطی انجام دهند، باید توجه داشته باشند که اولویت اول در این عمل انتخاب جراحی با تجربه و متخصص است. زیرا که بینی در زیبایی تاثیر بسزایی دارد و هرگونه عدم تقارن یا به طور کلی اشتباه پزشک جراح ممکن است جبران ناپذیر باشد.

جراحی بینی عملی ریسک پذیر است و شناخت پزشک جراح و سابقه او می تواند به بیمار در کاهش استرس کمک کند زیرا تاثیر زیادی در کیفیت عمل زیبایی دارد. پس برای جراحی بینی باید زمان کافی برای انتخاب بهترین جراح بینی در اختیار بگذاریم و هنگام تحقیق در مورد پزشک جراح باید به خصوصیاتی مانند تعداد عمل های جراحی، سابقه علمی بالا، نحوه برخورد با بیمار در قبل و بعد از عمل و نتیجه جراحی های قبلی او، توجه کنیم. و مطمئنا پزشکانی که همچین خصوصیاتی داشته باشند در مشهد مشغول جراحی هستند.

نکات قبل عمل پرطرفدار جراحی بینی در مشهد

قبل از عمل جراحی بینی علاوه بر انتخاب جراح متخصص و با تجربه باید آمادگی لازم برای انجام این عمل را داشته باشید و نکات مهمی را در نظر بگیرید. برخی نکات قبل از جراحی عبارتند از:

 1. داروهایی حاوی آسپرین و … که موجب رقیق شدن خون می شوند و خونریزی را زیاد می کنند، از دو هفته قبل از جراحی اصلا مصرف نکنید.
 2. از دو هفته قبل از جراحی سیگار مصرف نکنید؛ زیرا مصرف سیگار باعث کندی روند بهبود عمل می شود.
 3. برای بهبود زخم لازم است از دو هفته قبل از عمل انواع ویتامین ها و آهن و مواد معدنی را به اندازه کافی مصرف کنید.
 4. کمپرس یخ خود را قبل از عمل جراحی آماده کنید.
 5. مواد ویتامینه و آبمیوه و … را از قبل آماده کنید.
 6. قبل از جراحی داروهای تجویز شده توسط پزشک خود را تهیه و آماده کنید.
 7. حداقل از 8 ساعت قبل از عمل جراحی بینی چیزی نخورید.

 

جراحی بینی

 

نکات بعد از عمل پرطرفدار جراحی بینی در مشهد

نکات ضروری بعد از جراحی بینی در مشهد عبارتند از:

 1. بعد از عمل جراحی بینی حداقل تا یک روز بعد از کمپرس یخ استفاده کنید.
 2. پس از جراحی از خندیدن و زیاد حرف زدن در هفته اول خودداری کنید.
 3. هنگام عطسه کردن برای اینکه به بینی فشار وارد نشود، دهان خود را باز کنید.
 4. یک هفته بعد از جراحی بینی از سرم نمکی برای شستشوی ترشحات بینی استفاده کنید و از فین کردن خودداری کنید.
 5. تا یک هفته بعد از جراحی بینی، غذاهایی که نیاز به جویدن طولانی دارند نخورید و بیشتر غذاهای نرم و آبکی بخورید.
 6. از عینک زدن تا یک ماه بعد از جراحی بینی خودداری کنید.
 7. تا یک ماه بعد از جراحی بینی برای کاهش ورم، هنگام خوابیدن از دو بالش استفاده کنید تا سر شما بالاتر قرار گیرد.
 8. از شنا کردن و شیرجه زدن در آب تا یک ماه بعد از جراحی بینی جدا خودداری کنید.
 9. از سیگار کشیدن خودداری کنید.
 10. تا چند ماه بعد از جراحی بینی از حضور در معرض نور مستقیم خورشید و همچنین محیط های خیلی گرم مانند سونا خودداری کنید.
 11. بعد از جراحی بینی نحوه چسب زدن و خشک نگه داشتن چسب بسیار مهم است زیرا این چسب برای چسبیدن پوست بینی به اسکلت و کاهش ورم روی بین زده می شود.
 12. در جلسه های معاینه که پزشک مشخص می کند حتما حضور داشته باشید و توصیه ها و دستورات آن را رعایت کنید و همچنین داروهایی که تجویز می کند طبق دستورات مصرف کنید.

 

عمل بینی

 

هزینه جراحی بینی در مشهد

جراحی بینی در مشهد مانند جراحی بینی در سایر شهرهای دیگر هزینه نسبتا بالایی دارد. از آنجا که در مشهد جراحان زیبایی بسیاری وجود دارد، خوشبختانه هزینه عمل زیبایی نسبت به شهرهای دیگر کمتر است به طوری که در بعضی موارد نسبت به تهران 50 درصد ارزان تر است. هزینه جراحی بینی در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد، عواملی مانند: نوع بینی بیمار (گوشتی یا استخوانی)، تخصص و تجربه جراح، بیمارستان یا کلینیک محل بستری، مشکلات جانبی بیمار مانند انحراف و …. که به طور مثال عمل بینی گوشتی نسبت به بینی استخوانی هزینه بیشتری دارد.

جالب است بدانید جراحی بینی در مشهد با بروز ترین و کمترین هزینه انجام می شود. به طوری که می توانید بهترین کیفیت عمل بینی را با ارزان ترین قیمت ها تجربه کنید. و بدون شک میزان هزینه جراحی به میزان کاری که انجام می شود بستگی دارد. در حال حاضر کمترین هزینه عمل بینی در مشهد 4 میلیون تومان و بیشترین هزینه 18 میلیون تومان است که همان طور که گفتیم عوامل مختلفی از جمله تجربه جراح و میزان سخت بودن عمل جراحی این هزینه ها را تعیین می کنند. در واقع هزینه جراحی بینی در مشهد با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد، معقول به نظر می رسد.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر بیرقی اینجا کلیک کنید.