هزینه عمل بینی گوشتی در مشهد

فهرست مطالب

عمل بینی در مشهد بسیار رایج شده است. اکثر افراد برای عمل بینی و پرداخت هزینه اقدام می کنند. هزینه عمل بینی گوشتی پس از معاینات لازم و ارزیابی میزان گوشتی بودن پوست بینی مشخص می شود. عمل بینی، عمل راحتی نیست  ولی انتخاب پزشک متخصص در آسان شدن سختی ها تاثیر زیادی دارد. باید توجه کرد که نتیجه ی جراحی بینی دائمی است. تحقیقات در مورد عمل بینی  و در اختیار داشتن اطلاعات کافی کمک می کند تا رضایت کامل از نتیجه ی عمل داشته باشیم.

انجام عمل بینی در مشهد برای نوع گوشتی

برای انجام دادن هر کاری بهتر است اول در آن زمینه اطلاعات کافی را داشته باشیم. با کمی تحقیق میتوان دریافت که هر آنچه در مورد عمل بینی های گوشتی اظهار نظر می کنند اصلا پایه ی علمی ندارد. برخی از افراد ادعا می کنند که فرم بینی های گوشتی پایدار نیست و بعد از مدتی به حالت اولیه بر می گردد. در حالی که اصلا این موضوع صحت ندارد و میتوان همانند بینی های استخوانی با خیال راحت عمل بینی در مشهد را انجام داد. درست است که برای عمل این نوع بینی باید دقت کافی داشت و یکم سخت تر است ولی همه ی عمل های بینی می تواند بهترین نتیجه را  به ارمغان بیاورد و رضایت بیمار را در پی داشته باشد  به شرطی که توسط کسی انجام شود که واقعا در این رشته تخصص داشته باشد.

باید حساسیت بیشتری در انتخاب پزشک خوب به خرج داد چون یک فردی که در این زمینه تخصص ندارد آسیب های جدی هم از نظر مالی هم از نظر جانی برای بیمار  وارد کند و می تواند منجر به جراحی ترمیمی شود. بینی های گوشتی شکل ظاهری شان پهن تر از دیگر مدل های بینی است و پوست ضخیمی دارند. برای برخی افرادی که  بینی گوشتی دارند اغلب پیشنهاد می کنند از روش جراحی لیزری استفاده کنند ولی اصلا گزینه ی مناسبی نیست و بهتر است عمل بینی برای داشتن زیبایی را انتخاب کنند. برای اینکه بینی های گوشتی بعد از عمل تورم نداشته باشند از آمپول های خاصی استفاده میکنند که باید تزریق آن توسط پزشک معالج انجام شود.

 

انجام عمل بینی در مشهد برای نوع گوشتی

 

انجام عمل بینی در مشهد از نوع استخوانی و گوشتی

انواع بینی ها به دو دسته ی استخوانی و گوشتی تقسیم می شود. تفاوت این دو به خاطر غضرفشان است. بینی های استخوانی برخلاف بینی های گوشتی، غضرف محکمی دارند که آن دو را از هم متمایز کرده است. امروزه به قدری علم پیشرفت کرده است که قبل از عمل جراحی با استفاده از تصاویر سه بعدی فرم بینی بیمار نشان داده می شود. شاید برخی از افراد بر این باور باشند که برای زیبایی استخوان بینی میتوان از روش های دیگر جز عمل بینی در مشهد استفاده کرد ولی این کار امکان پذیر نیست و فقط عیب ها و انحرافات استخوان بینی از طریق عمل بینی انجام می شود.

برخی از عوامل باعث میشود تا فرم های بینی هر شخصی متفاوت باشد. بیشتر افراد از داشتن انحراف بینی رنج می برند مثلا یکی از عامل های انحراف بینی وراثتی است. در برخی خانواده ها مدل بینی اکثر افراد خانواده  استخوانی و انحراف دار است و یا گوشتی و غضرفی. این موضوع همان قضیه ی وراثتی است که اعضای خانواده به ارث برده اند یا احتمال دارد برخی افراد بر اثر ضربه ای که به بینی شان وارد شده یا شکسته است ظاهر بینی شان انحراف داشته باشد. این افراد اگر از بینی خود ناراضی باشند می توانند عمل بینی را برای زیبایی انجام دهند به خاطر اینکه بینی های استخوانی پوست نازک تری دارند عمل کردنشان نسبت به بینی های گوشتی راحت تر است. احتمال دارد بینی بیمار بعد از عمل عوارضی هم داشته باشد برای اینکه اتفاق بدی نیفتد و از نتیجه ی عمل بینی در مشهد راضی باشید بهتر است که سلامت خود را در اولویت قرار دهید و  پزشکان باتجربه را برای این کار انتخاب کنید. اگر عمل بینی شما توسط پزشک خبره انجام شود مطمعنا دیگر بعد از عمل بینی استخوان بینی به حالت اولیه بر نمی گردد.

 

انجام عمل بینی در مشهد از نوع استخوانی

 

کارهایی که بعد از عمل بینی در مشهد باید انجام داد

خیلی از افراد بعد از عمل بینی دوست دارند خیلی زود فرم بینی شان مشخص شود و نتیجه ی عمل را ببینند. ولی باید در نظر داشت که عمل بینی کار راحتی نیست و بعد از آن باید مراقبت های بیشتری انجام شود تا بعدا مشکلی پیش نیاید. چسب هایی که بعد از عمل،  پزشک برای بیمار تجویز میکند باید طبق راهنمایی های پزشک انجام شود. درد بعد از عمل طبیعی است. به هنگام درد باید از داروهای تجویز شده استفاده کرد تا درد کاهش یابد. بهتر است از آسپرین یا داروهایی که ضد التهاب هستند مصرف نشود چون باعث خون ریزی میشود. تب کردن بعد از عمل نرمال است و دلیلش از دست دادن آب بدن است اگر زمانی تب در بیمار بیش از حد نرمال بود باید پزشک را در جریان گذاشت. بعد از اینکه چسب بینی برداشته شد برخی شاید نگران باشند که اندازه ی بینی شان به همان حالت خواهند ماند ولی جای نگرانی نیست چون به مرور زمان پف بینی کاهش پیدا می کند و اندازه بینی به حالت نرمال خود برمی گردد.

 

کارهایی که بعد از عمل بینی در مشهد باید انجام داد

 

تاثیرات مثبت  عمل بینی در مشهد

فرم بینی نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارد. شاید کسی از داشتن بینی بد فرم احساس ناراحتی کند. خوشبختانه امروزه راه حلی برای اینگونه مشکلات است و جراحی زیبایی کمک می کند تا همانطور که دوست داریم چهره مان را طراحی کنیم. وقتی که جهت انجام عمل بینی نزد پزشک می روید فرم بینی که قرار است داشته باشید را متناسب با صورت خودتان طراحی می کند و شما قبل از جراحی می توانید به طور کامل فرم دلخواه خود را تعیین کنید. با انجام عمل بینی در مشهد میتوان بینی خود را کوچک یا بزرگ کنید و قوز بینی که باعث اذیت شما است را از بین ببرید. جراحی بینی علاوه بر اینکه برای زیبایی صورت مفید باشد برای مشکلات تنفسی نیز کمک میکند. این عمل باعث می شود کانال های گرفته ای که موجب تنگی نفس می شوند و در فرد مشکل تنفسی ایجاد می کنند به طور کامل از بین برود. عمل بینی حتی باعث می شود اعتماد بنفس در طرف مقابل زیاد بشود و دیگر بابت داشتن بینی که فرم آن را دوست ندارند اذیت نشود.

عوامل موثر بر هزینه چراحی بینی در مشهد

عوامل مختلفی بر قیمت گذاری عمل بینی تاثیر می گذارد که به شرح زیر است:

  • تجربه جراح
  • با توجه به تجربه و مهارت جراح و سابقه کاری او هزینه ها متفاوت است زیرا جراحی که چندین سال عمل بینی انجام داده است با تجربه تر بوده و با چالش های هنگام عمل آشنایی کامل دارد و قطعا هزینه ی بیشتری دریافت می کند.
  • نوع بینی
  • بینی افراد سهم به سزایی در تعیین قیمت جراحی بینی دارد. افرادی که بینی گوشتی یا غضروفی دارند معمولا هزینه بیشتری برای عمل بینی پرداخت می کنند.  اما هزینه جراحی بینی استخوانی معمولا کمی کمتر است. همچنین عمل ترمیمی بینی اگر توسط جراح دیگری(به غیر از جراح اول) انجام شود معمولا هزینه بیشتری از عمل اول دارد.
  • منطقه جغرافیایی
  • مانند خدمات دیگر هزینه جراحی بینی نیز با توجه به منطقه ی جغرافیایی متفاوت است البته این نکته هم حائز اهمیت است که جراحان بینی خوب به علت امکانات در شهرهای بزرگ اسکان دارند

هزینه عمل بینی گوشتی

پس از معاینات لازم و ارزیابی میزان گوشتی بودن پوست بینی توسط جراح بینی، هزینه عمل بینی گوشتی معین می شود. لازم به ذکر است که این هزینه در هر فردی متفاوت است.

 

درخواست مشاوره