در این مقاله سعی داریم به افرادی که تصمیم دارند عمل بینی در مشهد انجام دهند اطلاعات بیشتری درباره قیمت عمل بینی در مشهد، روش انجام آن و مراحل عمل ارائه دهیم. همچنین با مشاهده تصاویر قبل و بعد عمل بینی و تجربه افرادی که اخیرا عمل بینی در مشهد را با دکتر آرش بیرقی طوسی انجام داده اند بتوانید تصمیم گیری راحت تری داشته باشند.

آیا شما هم تصمیم دارید عمل بینی در مشهد انجام دهید؟ برای یک عمل بینی موفق چه نکاتی را باید قبل از انجام عمل بینی در نظر بگیریم؟ آیا قیمت عمل بینی در مشهد برای بینی گوشتی با بینی استخوانی متفاوت است؟ در ادامه با همراه باشید.

 

عمل بینی در مشهد :

دکتر آرش بیرقی طوسی

عمل جراحی بینی، محبوب ترین جراحی زیبایی است که بسیاری از خانم ها و آقایان به آن روی می آورند. این در حالی است که خیلی از افراد درصدد یافتن بهترین جراح بینی در مشهد هستند تا با خیال راحت بینی خود را به پزشک متخصص بسپارند.

 

انتخاب پزشک متخصص، مهم ترین کاری است که باید قبل از عمل بینی، افراد باید درباره آن تحقیق کنند.

 

عمل بینی ارزان و با کیفیت از عوامل موثر در افزایش آمار عمل بینی در مشهد می باشد. ایران که در حال حاضر به عنوان “مرکز عمل بینی” جهان شناخته می شود، بیش از هفت برابر کل عمل های بینی را نسبت به امریکا انجام می دهد و عمل بینی در مشهد نیز بیشترین تقاضا را دارد.

 

انتخاب بهترین جراح عمل بینی در مشهد :

حضور بهترین متخصصین جراح پلاستیک و بهترین جراحان بینی در مشهد و همچنین قیمت ارزان عمل بینی در مشهد از عوامل موثر در افزایش تعداد جراحی بینی در مشهد می باشد و هرساله بیماران زیادی از شهرها و کشورهای دیگر برای انجام عمل بینی به مشهد مسافرت می کنند.

بسیار مهم است که جهت کاهش عوارض احتمالی عمل بینی به بهترین دکتر جراح بینی در مشهد مراجعه کنید. بهترین گزینه انتخابی جراحان متخصص پلاستیک و زیبایی و جراحان متخصص گوش، حلق و بینی با مجوز عمل زیبایی هستند. پیشنهاد میکنیم حتما مقاله نظرات در مورد دکتر آرش بیرقی طوسی را مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی در مشهد، چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

  • یک جراح عمل بینی (رینوپلاستی)، بیش از هر چیز، به فکر سلامتی و رضایت بیمار از نتیجه عمل بینی است و منافع مالی را مد نظر قرار نمی دهد بهمین دلیل انتخاب جراح در قیمت عمل بینی در مشهد بسیار تاثیرگزار خواهد بود.
  • از آنجا که بینی یکی از مهم ترین اعضای صورت است که می تواند نقش بسزایی در زیبایی فرد داشته باشد، بنابراین جراح با تجربه و مهارت خود می تواند نقش مهمی در ایجاد تناسب و تقارن بر روی صورت داشته باشد.
  • یک جراح بینی خوب، علاوه بر تسلط به علم پزشکی، باید به اندازه کافی مهارت و تجربه کافی داشته باشد تا بتواند با خلاقیت و تسلط بر علم زیبا شناسی هم، تصوری از نتیجه نهایی بینی فرد داشته باشد. پس از آن این نتیجه و اطلاعات را هم در اختیار فرد مراجعه کننده قرار دهد.

چه انتظاری از بهترین جراح بینی در مشهد باید داشت؟

جراح بینی باید  قبل از انجام عمل بینی با بیمار خود در خصوص انتظارات بیمار از جراح و دوران نقاهت پس از عمل بینی صحبت کند. همچنین میبایست میزان انتظار بیمار از جراحی با نوع بینی فرد طبق نظر جراح بینی و بیمار بررسی می شود. سپس با رسیدن به یک نتیجه کلی و مطلوب، جراح اقدام به جراحی بینی می نماید. انجام جراحی با این روش می تواند میزان رضایت بیمار را افزایش دهد.

 

روش های جراحی زیبایی بینی :

روشهای جراحی بینی

عمل بینی در مشهد به دو روش جراحی بینی باز و بسته انجام می شود. در هر دو روش هدف از جراحی بینی برداشتن قوز بینی، کوچک کردن و یا بزرگ کردن بینی (در عمل ترمیمی بینیجراحی انحراف بینی و کوچک کردن سوراخ های بینی پهن می باشد.

 

۱- عمل جراحی بینی به روش بسته چیست؟

در روش جراحی بینی بسته، هیچ برشی روی پوست و بین دیواره دو سوراخ ایجاد نمی شود. بنابراین جراح به صورت مستقیم ساختار داخل بینی را نمی بیند. مزیت این روش نسبت به روش باز این است که در بخیه در کناره های بینی مشاهده نمی شود. جراحی بینی بسته برای کسانی مناسب است که می خواهند تغییرات اندکی در اصلاح قوز بینی انجام دهند. جهت اطلاعات بیشتر مقاله آشنایی با انواع جراحی بینی را مطالعه کنید.

 

۲- عمل جراحی بینی به روش باز چیست؟

در این روش پوست بین دو سوراخ کاملا برش داده می شود. پوست بینی به کمک وسیله ای از روی استخوان بینی به سمت بالا کشیده می شود. جراح در این روش به خوبی روی جراحی تسلط دارد. در روش عمل بینی باز نیز بر اساس دقت و ظرافت عمل جراح زیبایی میزان اثر باقیمانده از رد بخیه بسیار نامحسوس خواهد بود. جهت اطلاعات بیشتر مقاله تفاوت عمل جراحی بینی به روش بسته و باز را مطالعه کنید.

 

بهترین روش جراحی بینی کدام است؟

در حالت کلی نوع تکنیک به کار رفته در جراحی بینی به نوع بینی گوشتی یا استخوانی و تجربه جراح بستگی دارد. مطابق نظر جراحان بینی بهتراست بینی هایی که دارای ناهنجاری و شکستگی های بسیار هستند به روش باز تحت عمل جراحی قرار گیرند اما بینی هایی که دارای مشکلات کمتری هستند به روش رینوپلاستی بسته عمل شوند تا اسکار کمتری ایجاد شود و دوران نقاحت کوتاه تر باشد.

 

قیمت عمل بینی در مشهد سال ۹۹ به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

قیمت عمل بینی

هزینه عمل بینی در مشهد با توجه به معیارهای خاصی، می تواند متفاوت باشد. برخی از این معیارها عبارتند از :

  • مهارت جراح
  • نوع بینی ( گوشتی یا استخوانی بودن)
  • هزینه های کلینیک یا بیمارستان
  • دستمزد متخصص بیهوشی و پزشک
  • هزینه داروها

 

آیا هزینه عمل بینی گوشتی در مشهد با بینی استخوانی متفاوت است؟

هزینه عمل بینی گوشتی با عمل بینی استخوانی بطور کلی تفاوتی ندارد اما ممکن است به علت سخت تر بودن عمل بینی گوشتی و نیاز به دقت و تبحر بیشتر، هزینه عمل بینی گوشتی نسبت به بینی استخوانی بیشتر باشد. همچنین در صورت وجود پولیپ و انحراف هزینه عمل بینی افزایش می یابد.

 

تصاویر قبل و بعد از عمل بینی در مشهد

نمونه عمل بینی در مشهد عمل بینی مردانه در مشهد